Kto sme

TECHSOFT s.r.o.

Oficiálny CMS zástupca pre CMS IntelliCAD CAD Software a kvalifikovaný poskytovateľ školení pre Slovenskú a Českú Republiku.

Čo robíme

Poskytujeme a školíme tento CAD software.

Poskytujeme technickú podporu a školenia. Pri školeniach sa zameriavame na typ vašej práce.

Ak máte akékoľvek otázky - kontaktujte nás

Okamžitý kontakt

Profesionálny CAD software požadovaný užívateľmi

CMS IntelliCAD

CMS IntelliCAD® PREMIUM poskytuje bezkonkurenčnú kompatibilitu s Autodesk AutoCAD®, používa väčšinu súborov s rovnakým formátom vrátane výkresov (.dwg súbory), príkazov, typov čiar, šrafovacích vzorov, a textových štýlov.

Užívatelia môžu tiež používať  AutoCAD súbory menu a spúšťať Autodesk® LISP programy. Užívateľské ADS (Autodesk® AutoCAD Development System®) programy je možné jednoducho prekompilovať aby pracovali s IntelliCAD knižnicami. IntelliCAD podporuje už množstvo ADS programov tretích strán. Ak máte program, ktorý ešte nie je podporovaný, požiadajte dodávateľa softvéru o poskytnutie IntelliCAD kompatibilnej verzie programu.

CMS IntelliCAD® je kompatibilnejší  s programom AutoCAD® než akýkoľvek iný CAD produkt, poskytuje dodatočné nástroje s pokročilými CAD vlastnosťami, a má bezproblémovú Microsoft® Windows integráciu. Tento výkonný program poskytuje vynikajúcu kombináciu vlastností ideálnych pre rôznych CAD užívateľov, ako sú architekti, inžinieri a projektanti.

CMS IntelliCAD® plne podporuje existujúce AutoCAD výkresy. IntelliCAD číta a ukladá .dwg súbory v ich natívnom formáte bez straty údajov, od najnovších verzií  AutoCAD® *.dwg súborov až po verziu 2.5, vrátane AutoCAD LT®. Bretože IntelliCAD® používa Autodesk® DWG® formát ako svoj natívny formát súborov, nie je potrebný žiadny ich preklad.

Bezplatný Download

Hide address

TECHSOFT s.r.o.

Podtatranská 4931/23,
05801, Poprad
Slovak Republic
Tel: +421 52 7710 211